What's new
dymek.jpg Otwarcie Willi Żabińskich  Monday, 13 April 2015 14:24
There are no translations available.

W sobotę 11 kwietnia miała miejsce niezwykła uroczystość, zorganizowana przez Fundację Panda - otwarcie Willi Żabińskich. Gośćmi honorowymi byli: Moshe Tirosh, który jako dziecko ukrywał się w Willi, oraz dzieci państwa Żabińskich - Ryszard i Teresa. Zaproszeni goście mieli możliwość zapoznania się z historią Willi, którą  przedstawili pani prezes Ewa Zbonikowska i historyk warsavianista Janusz Owsiany, wysłuchali koncertu fortepianowego w wykonaniu Janusza Olejniczaka, i mieli możliwość zwiedzenia odrestaurowanej Willi.

                     


 
dymek.jpg Informacja o Willi Żabińskich  Friday, 10 April 2015 13:11
There are no translations available.

Willę Żabińskich będzie można zwiedzać od 4 maja; dni powszednie zarezerwowane są dla grup zorganizowanych - rezerwacje przyjmowane są mailowo: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Indywidualnych gości ZOO zapraszamy we wszystkie soboty począwszy od 9 maja, w okresie wakacyjnym oferta będzie poszerzona.

Zapraszamy!


 
dymek.jpg Pożegnanie z Largo  Thursday, 09 April 2015 08:28
There are no translations available.

W życiu ZOO zdarzają się czasem także przykre chwile. Wczoraj z żalem pożegnaliśmy naszą żyrafę - 17-letniego samca Largo. Mieszkał w naszym ZOO od 15 lat. Wraz ze swoją partnerką Lissy doczekał się 6 dzieci. Samce żyraf dożywają w ogrodach zoologicznych maksymalnie do 20 lat, więc nasz Largo był już prawdziwym staruszkiem. Mamy nadzieję, że niebawem do naszych 3 samic dołączy jakiś przystojny kawaler.


 
dymek.jpg Świąteczny spacer w ZOO  Wednesday, 01 April 2015 10:05
There are no translations available.

Zapraszamy na świąteczny spacer do ZOO; można już u nas zobaczyć pierwsze oznaki wiosny - kwitną krokusy, na dużym stawie słychać śpiew gibonów, które zaczęły wychodzić na wyspę po zimowej przerwie, pływają czarne łabędzie urodzone jesienią; zapraszamy !

       


 
dymek.jpg Fotorelacja z Dnia Żaby  Wednesday, 25 March 2015 15:41
There are no translations available.

           


 
dymek.jpg Pierwszy dzień wiosny w Warszawskim ZOO !  Friday, 20 March 2015 09:38
There are no translations available.

Zapraszamy na pierwszy dzień wiosny - w sobotę 21 marca,  w godzinach 11.00 - 14.30 będzie można wziąć udział w grach, zabawach i konkursach których zasadniczym tematem będą gady i płazy, obejrzeć przedstawienie w wykonaniu aktorów Teatru Lalka. Ekspert z Ministerstwa Środowiska będzie opowiadał o konwencji CITES. Imprezę zakończy symboliczne wpuszczenie żaby do stawu. Impreza odbędzie się na trawniku przy Baśniowym ZOO, w przypadku deszczu - w Sloniarni.
Najważniejsze: Wszystkie osoby przebrane za gada albo płaza wchodzą tego dnia do ogrodu za darmo, a o 13.00 nastąpi uroczyste rozwiązanie konkursu na najładniejsze przebranie oraz wręczenie związanych z tym nagród.
Do dzieła - szyjemy stroje;)


 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 26

Opening Hours
9:00-18:00
Attention! Children under 12 can visit our ZOO only with adults! Cashdesks are closed an hour before
Adult: 20 pln, Children: 15 pln, Children KMW: 13 pln
Family ticket (2+1): 50 pln, Family ticket (2+1) KMW: 45 pln
One year ticket: 70 pln, One year adult ticket: 50 pln ,One year adult ticket KMW: 45 pln More>>
BIP ZOO WAW PL
Projekt i wykonanie: Vr24.pl - Wirtualne wycieczki