What's new
dymek.jpg Śniadanie w ZOO  Wednesday, 24 August 2016 13:50
There are no translations available.

Już w najbliższą sobotę i niedzielę zachwyceni egzotycznymi zwierzętami i nieco zmęczeni spacerem Zwiedzający, będą mogli posilić się korzystając z kilku punktów spożywczych, które tego dnia będziemy gościć na wielkim trawniku przy placu zabaw. Wśród sprzedawców znajdą się producenci miodów, pieczywa, żywności ekologicznej i swojskich przysmaków. Będzie można także skorzystać z porad profesjonalnego dietetyka.


Zachęcamy zwiedzających do przyniesienia własnych kocy, rozłożenia ich na polanie w centrum Ogrodu i wspólnego biesiadowania na trawie.

 


 
dymek.jpg Zapraszamy do udziału w konkursie!  Tuesday, 23 August 2016 11:00
There are no translations available.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie w ramach wydarzenia "Warszawa jest trendy".

Nagrodą jest nocne zwiedzanie Warszawskiego ZOO w towarzystwie Dyrektora - dr Andrzeja G. Kruszewicza. Wystarczy tylko dziś,czyli 25 lipca słuchać Radia RMF MAXXX. Konkurs startuje po 15.00. Bądźcie czujni!

 

 

 


 
dymek.jpg Wygraliśmy!!!  Monday, 22 August 2016 12:44
There are no translations available.

Wczorajszy piknik na rzecz goryli, połączony z licytacją dzieł pędzla szympansicy Lucy uznajemy za niezwykle udany. Zabawa była przednia, pogoda dopisała, a pełna emocji licytacja przyniosła zadowalający efekt.


Przypominamy też, że cały czas możecie wesprzeć akcję ratowania goryli. Oto numer konta, na które można wpłacać pieniądze. Konieczny dopisek "Na goryle" Fundacja Wspierania Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego PANDA
69 1600 1068 0003 0102 0003 7001  


  

 

 

 

 


 
dymek.jpg Walczymy o goryle!  Friday, 19 August 2016 14:31
There are no translations available.

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na piknik "Walczymy o Goryle" (trawnik przy placu zabaw; 11.30 - 15.00).
Głównym punktem imprezy będzie licytacja obrazów naszej szympansicy Lucy. Cały dochód przeznaczymy na ratowanie afrykańskiej populacji goryli w Republice Demokratycznej Konga! Zapraszamy do udziału!
Wszyscy, którzy tego dnia odwiedzą nas w przebraniu goryla będą mogli wejść do ZOO bez biletu. Liczymy, że zechcą wesprzeć finansowo naszą akcję i wrzucą coś do szkatuły. Za najbardziej atrakcyjne przebranie - nagroda!!!

             

 

           


 
dymek.jpg Bezpieczne dzieci w ZOO  Friday, 12 August 2016 10:09
There are no translations available.

Nawet najlepszemu rodzicowi może się zdarzyć się zgubienie własnego dziecka. Nie jest to szczególnie trudne w miejscach ciekawych, atrakcyjnych i tłumnie odwiedzanych przez tysiące rodzin, jakim bez wątpienia jest Warszawski Ogród Zoologiczny. Mnóstwo atrakcji, jakie oferuje ZOO odwraca naszą uwagę, a zafascynowany czymś maluch w mgnieniu oka może zniknąć z pola widzenia opiekuna. Już nie raz zdarzyło się, że zapłakane, zgubione dziecko szukało pomocy u naszych pracowników, ale nie potrafiło przypomnieć sobie numeru do rodziców czy nawet własnego adresu.

Dlatego też zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw tego typu sytuacjom i zminimalizować ich przykre konsekwencje. Przygotowaliśmy dla naszych Gości wygodne opaski, które każdy rodzic lub opiekun będzie mógł założyć na rękę dziecka i wpisać na niej numer swojego telefonu. Jeśli maluch oddali się niespodziewanie i będzie szukał pomocy, każda dorosła osoba bez problemu będzie mogła skontaktować się z jego opiekunem i błyskawicznie pomóc w odzyskaniu „zguby”.

Opaski z krótkim komunikatem, zarówno w języku polskim jak i angielskim, oraz miejscem na wpisanie swego numeru telefonu znajdują się u bileterów i panów z ochrony przy obu wejściach do Ogrodu. Każdy z chętnych może otrzymać taką „bransoletkę” za darmo, umieścić ją na rączce dziecka i bezstresowo zająć się podziwianiem mieszkańców naszego ZOO.


 
dymek.jpg Impreza "Walczymy o goryle" 21 sierpnia!  Wednesday, 10 August 2016 11:30
There are no translations available.

Zapraszamy wszystkich serdecznie na piknik "Walczymy o goryle". 21 sierpnia, na wielkim trawniku przy placu zabaw odbędzie się wspólna zabawa połączona ze zbieraniem funduszy na ratowanie afrykańskich goryli - populacji Grauera z Kongo. W programie występy tancerzy, zajęcia Tai Chi, pogadanki o gorylach z Warszawskiego ZOO, konkurs na najładniejsze "małpie" przebranie oraz licytacja prac wykonanych przez szympansicę Lucy, która osobiście zaangażowała się w ratowanie swoich człekokształtnych krewnych w Afryce. Oczywiście to nie wszystko, więcej informacji już wkrótce.

   

 


 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 47

Opening Hours
9:00-18:00
Attention! Children under 12 can visit our ZOO only with adults! Cashdesks are closed an hour before
Adult: 20 pln, Children: 15 pln, Children KMW: 13 pln
Family ticket (2+1): 50 pln, Family ticket (2+1) KMW: 45 pln
One year ticket: 70 pln, One year adult ticket: 50 pln ,One year adult ticket KMW: 45 pln More>>
BIP ZOO WAW PL
Projekt i wykonanie: Vr24.pl - Wirtualne wycieczki