What's new
dymek.jpg Leniwce na spacerze  Wednesday, 25 February 2015 09:50
There are no translations available.

Leniwiec, zgodnie ze swoją nazwą, jest niezbyt ruchliwym zwierzęciem; czasem jednak udaje się na spacer i jest to fascynujący widok, tym bardziej, że można zobaczyć  dorastającego młodego, coraz częściej opuszczającego bezpieczne schronienie na brzuchu matki. Trzeba jednak mieć dużo szczęścia, aby zobaczyć zejście leniwca na ziemię, bo robi to bardzo rzadko, zwykle raz w tygodniu.

         


 
dymek.jpg Urodziła się sika wietnamska !  Wednesday, 25 February 2015 09:41
There are no translations available.

W poniedziałek 23 lutego po raz pierwszy w naszym ZOO urodziła się sika wietnamska - przedstawicielka gatunku nie występującego już w naturze. Pierwsze dni życia spędza w ciepłej stajni, ale już niedługo będzie można zobaczyć ją na wybiegu.


 
dymek.jpg Fotorelacja z Walentynek  Tuesday, 17 February 2015 09:38
There are no translations available.

W sobotę 14 lutego ZOO było pełne zwiedzających - piękna, prawie wiosenna pogoda zachęcała do spacerów, a ponadto można było wziąć udział w Walentynkach. Impreza jak zwykle przyciągnęła wielu miłośników zwierząt, a dodatkową atrakcją była możliwość zwiedzenia zaplecza Słoniarni. Więcej zdjęć z imprezy można zobaczyć na naszym profilu FB.

       


 
dymek.jpg Audioprzewodnik po ZOO  Thursday, 12 February 2015 14:09
There are no translations available.

Można już zwiedzać ZOO korzystając z audioprzewodnika ! Na stronie głównej znajduje się ikona przekierowująca na stronę firmy AudioTrip, z której można bezpłatnie pobrać przewodnik na telefon lub tablet. Kierując się wskazówkami przewodnika zwiedzimy najciekawsze obiekty i zobaczymy najciekawsze zwierzęta.


 
dymek.jpg Przygotowania do otwarcia Willi Żabińskich  Thursday, 29 January 2015 10:21
There are no translations available.

W kwietniu zostanie udostępniona dla publiczności Willa Żabińskich, nowy obiekt muzealno - historyczny należący do Warszawskiego Szlaku Pianisty. W związku z przygotowaniami do otwarcia odwiedził nas pan Janusz Olejniczak, który zapoznał się z historią Willi i zagrał na fortepianie znajdującym się w salonie, aby sprawdzić instrument przed pierwszym koncertem, który uświetni uroczystość otwarcia.

   


 
dymek.jpg Brytyjscy goście w ZOO  Tuesday, 27 January 2015 12:36
There are no translations available.

26 stycznia przybyli do nas Rt Hon Eric Pickles MP- Sekretarz Stanu Wielkiej Brytanii oraz Jonny Daniels - założyciel Fundacji From the Depths http://www.fromthedepths.org/ wraz z osobami towarzyszącymi z Ambasady Brytyjskiej. W towarzystwie dyrektora A. Kruszewicza i wice-dyrektor Ewy Zbonikowskiej goście zwiedzili odrestaurowaną Willę Żabińskich, gdzie z zainteresowaniem wysłuchali historii ratowania Żydów przez dyrektora Jana Żabińskiego.

         


 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 25

Opening Hours
9:00-17:00
Attention! Children under 12 can visit our ZOO only with adults! Cashdesks are closed an hour before
Adult: 20 pln, Children: 15 pln, Children KMW: 13 pln
Family ticket (2+1): 50 pln, Family ticket (2+1) KMW: 45 pln
One year ticket: 70 pln, One year adult ticket: 50 pln ,One year adult ticket KMW: 45 pln More>>
BIP ZOO WAW PL
Projekt i wykonanie: Vr24.pl - Wirtualne wycieczki