What's new
dymek.jpg Nowi przybysze  Wednesday, 20 August 2014 11:34
There are no translations available.

19 sierpnia z ZOO w Chorzowie przyjechałi do nas nowi przybysze; gepard Shepard urodził się w Łodzi, przez kilka lat mieszkał w Chorzowie, a teraz trafił do nas; 8 - miesięczny wilk grzywiasty będzie partnerem naszej samicy Tiny, która od jakiegoś czasu była samotna. Przybyszy można już zobaczyć na wybiegach.

 


 
dymek.jpg Samotny Azizi  Wednesday, 20 August 2014 11:26
There are no translations available.

18 sierpnia goryl Mtonge wyjechał do ZOO w Bazylei. Po długiej podróży samochodem dotarł do swojego nowego domu, a za kilka dni zostanie połączony ze stadem samic. Drugi samiec - Azizi na razie został sam, ale już wkrótce przyjadą do niego dwa młode samce i znów będzie można zobaczyć kawalerskie stado. Na zdjęciu ostatnie urodziny Mtonge w Warszawskim ZOO.


 
dymek.jpg Pożegnanie z Mtonge  Thursday, 14 August 2014 12:12
There are no translations available.

Najbliższy weekend to ostatnia okazja zobaczenia goryla Mtonge w naszym ZOO ! 18 sierpnia wieczorem wyjedzie do Bazylei, gdzie już czeka na niego nowa rodzina - kilka samic, z którymi stworzy stado hodowlane. Drugi goryl Azizi nie będzie samotny, już wkrótce przyjadą do niego dwa młode, 6 - letnie samce.

   

 


 
dymek.jpg Uwaga ! Konkurs !  Wednesday, 06 August 2014 14:22
There are no translations available.

Agrafka, Kłopotek czy Bajka? Jak nazwalibyście małpki z naszego ZOO? W ramach konkursu „Nazwij swoją małpkę” organizowanego przez stacje dziecięce MiniMini+ i teleTOON+ głosujemy na imiona dla małpek Sajmirek! Maluchy z całej Polski mogą oddać swoje głosy przez internet za pośrednictwem strony www.miniminiplus.pl. Zabawa trwa do 13 sierpnia. Ogłoszenie wyników odbędzie się w czwartek, 14 sierpnia na stronie internetowej stacji MiniMini+.

 Klikajcie w link poniżej i głosujcie!

www.miniminiplus.pl/malpki-glosowanie

 


 
dymek.jpg Ile waży Byś ?  Wednesday, 06 August 2014 11:07
There are no translations available.

Już niedługo, prawdopodobnie jesienią, nosorożec Byś wyjedzie do ZOO Boissiere we Francji; w związku z tym został zważony i zmierzony przez swoich opiekunów - jego wymiary są niezbędne do zbudowania odpowiedniej klatki transportowej. Okazało się, że nasze "maleństwo" waży 880 kg i ma 140 cm wzrostu.

 


 
dymek.jpg How to survive summer heat  Thursday, 31 July 2014 10:17

 

Everybody has their own way to survive hot summer, so do animals. Some of them just take a bath (in water or mud), the others drink a lot of water and the rest of them are just relaxing themselves all day in the shadow.
              

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 19

Opening Hours
9:00-17:00
Attention! Children under 12 can visit our ZOO only with adults! Cashdesks are closed an hour before
Adult: 20 pln, Children: 15 pln, Children KMW: 13 pln
Family ticket (2+1): 50 pln, Family ticket (2+1) KMW: 45 pln
One year ticket: 70 pln, One year adult ticket: 50 pln ,One year adult ticket KMW: 45 pln More>>
BIP ZOO WAW PL
Projekt i wykonanie: Vr24.pl - Wirtualne wycieczki