What's new
dymek.jpg Remont Akwarium i Willi Żabińskich  Friday, 19 September 2014 13:40
There are no translations available.

Pawilon Akwarium nadal jest niedostępny dla zwiedzających - remont potrwa prawdopodobnie do wiosny przyszłego roku; fundamenty budynku zostały wzmocnione, przebudowano wnętrze, w którym powstanie ogromny zbiornik Amazonii, uporządkowane zostanie także otoczenie pawilonu.

     

Remontowana jest także Willa Żabińskich - przedwojenny budynek mieszkalny, w którym w czasie II wojny światowej dyrektor Żabiński ukrywał uciekinierów z getta; oczieplane są fundamenty, taras i piwnice, renowacji poddany zostanie również ogród otaczający Willę; po zakończeniu remontu obiekt będzie udostępniony zwiedzającym, a w ogrodzie będzie można wysłuchać koncertu fortepianowego.

   


 
dymek.jpg Ursus nowym sponsorem ZOO  Tuesday, 09 September 2014 08:07
There are no translations available.

W sobotę 6 września w samo południe bramę ZOO przejechał nowy ciągnik Ursus, który będzie dzielnie służył przez najbliższe lata. Firma Ursus otoczyła opieką nasze niedźwiedzie brunatne.

     


 
dymek.jpg Ciągnik Ursus dla ZOO !  Friday, 05 September 2014 12:47
There are no translations available.

  

 

W sobotę 6 września firma Ursus przekaże nam nowy, nowoczesny ciągnik z osprzętem. Uroczysty wjazd na teren ZOO nastąpi o godz. 12.00 przez bramę od ul. Ratuszowej. Zapraszamy, będzie dobra zabawa !


 
dymek.jpg Przyjechała nowa panda !  Friday, 05 September 2014 12:07
There are no translations available.

4 września przyjechał do nas młody samiec pandy małej. Ma na imię Pabu, urodził się w lipcu 2013 w Paradise Wildlife Park w Broxbourne (Wielka Brytania). Nasza samica Ilva (z pochodzenia Włoszka) bardzo się zainteresowała nowym partnerem, więc możliwe, że za jakiś czas doczeka się potomstwa. Na pierwszym zdjęciu Ilva z zainteresowaniem ogląda wypuszczanie Pabu, na ostatnim - samiec odpoczywa po zwiedzaniu swojego nowego domu.

             


 
dymek.jpg Kolejne urodziny w Ptaszarni !  Thursday, 04 September 2014 08:58
There are no translations available.

Egzotyczne gołąbki owocożery doczekały się kolejnego potomka !  20 sierpnia wykluł się młody gołąbek, a 3 września po raz pierwszy opuścił gniazdo i można go już zobaczyć. Rodzice są bardzo opiekuńczy i doskonale się nim zajmują. Na zdjęciach młody gołąbek w towarzystwie rodziców.

   


 
dymek.jpg Fotorelacja z imprezy "Torbacze do szkoły"  Monday, 01 September 2014 13:27
There are no translations available.

"Kangury" duże i małe skakały w workach, Jan Kuroń dzielił torty urodzinowe zebry "Zielonej", podopiecznej firmy Fit&Easy, a później zaprezentował show kulinarne z degustacją; można było tanio kupić książki i komiksy Wydawnictwa Prószyński i założyć konto w mBanku; dzieci poznawały zasady zdrowej kuchni na warsztatach Fit&Easy, a potem obejrzały przedstawienie o zwierzętach Australii w wykonaniu naszych stałych animatorów - aktorów teatru Lalka; były także konkursy - z wiedzy o zwierzętach Australii i na najlepsze przebranie. Pogoda dopisała, więc wszyscy dobrze się bawili i miło spędzili czas.

                


 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 21

Opening Hours
9:00-17:00
Attention! Children under 12 can visit our ZOO only with adults! Cashdesks are closed an hour before
Adult: 20 pln, Children: 15 pln, Children KMW: 13 pln
Family ticket (2+1): 50 pln, Family ticket (2+1) KMW: 45 pln
One year ticket: 70 pln, One year adult ticket: 50 pln ,One year adult ticket KMW: 45 pln More>>
BIP ZOO WAW PL
Projekt i wykonanie: Vr24.pl - Wirtualne wycieczki