Nowinki
dymek.jpg Zapraszamy do udziału w grze miejskiej "Łapa Goryla"  wtorek, 30 sierpnia 2016 12:21

W ramach imprezy "Warszawa jest trendy" już w tę niedzielę, w naszym ZOO można wziąć udział w rodzinnej grze miejskiej "Łapa Goryla". Startujemy o 10.00, kończymy o 12.00. Będzie można wykazać się wiedzą na temat naszych zwierząt.

Dla najlepszych nagrody!

 

 

 

Regulamin

Gry miejskiej „ŁAPA GORYLA”
 w ramach imprezy „Warszawa jest trendy”

 

§1. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest Dział Dydaktyczny Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie, z siedzibą przy ul. Ratuszowej 1/3.

2.Gra powstała w ramach partnerstwa miasta stołecznego Warszawy z Miejskim Ogrodem Zoologicznym w ramach wydarzenia „Warszawa jest Trendy”

3. Gra miejska zostanie przeprowadzona w dniu 4 września 2016 r w godzinach 10:00-12:00

4. Celem konkursu jest promocja m.st.Warszawy i Miejskiego Ogrodu Zoologicznego.

 

§2. Przebieg konkursu

1. Uczestnikami gry mogą być osoby które w dniu 4 września odwiedzą Miejski Ogród Zoologiczny i którzy zastosują się do zasad niżej opisanych

2. Warunkiem udziału w grze jest:

a) wejście po zakupieniu biletu na teren Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w dniu 4 września 2016 r najpóźniej do godziny 11:30.

b) przy wejściu każdy chętny otrzyma od hostessy kartę konkursową w postaci Łapy Goryla

c) Hostessa przekaże jedną kartę jednej rodzinie i wskaże miejsce gdzie można znaleźć pierwszą hostessę z pierwszym pytaniem

d) Za każdą prawidłową odpowiedź hostessa postawi pieczątkę przy palcu Goryla.

e) W ogrodzie zoologicznym będzie pięć hostess z pięcioma pytaniami.

f) Zdobycie pięciu pieczątek będzie uprawniało do odbioru wybranej przez siebie nagrody z puli gadżetów promocyjnych, które będą przy wyjściu pod opieką kolejnej hostessy.

3. Gra będzie trwała w godzinach 10:00-12:00. Ostatnia rodzina chętna do wzięcia udziału w grze będzie zmuszona stawić się u pierwszej hostessy nie później niż o godz. 11:30.

4. W grze może wziąć udział 50 rodzin. Decyduje kolejność przyjścia i odebrania Łapy Goryla od hostessy stojącej przy wejściu.

5. Limit miejsc został ograniczony ilością nagród dla każdego uczestnika.

 

§3. Nagrody

1. Nagrodą są wybrane przez uczestnika gadżety promocyjne m.st.Warszawy

2. Organizator nie przewiduje możliwości zmiany nagrody na inną lub na jej wartość pieniężną

 

§3. Postanowienia końcowe

1. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego

2. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie, które nie naruszają praw nabytych uczestników Konkursu. Zmieniony Regulamin będzie obowiązywać od chwili jego opublikowania na stronie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego.

 


 
dymek.jpg Śniadanie w ZOO  środa, 24 sierpnia 2016 13:50

Już w najbliższą sobotę i niedzielę zachwyceni egzotycznymi zwierzętami i nieco zmęczeni spacerem Zwiedzający, będą mogli posilić się korzystając z kilku punktów spożywczych, które tego dnia będziemy gościć na wielkim trawniku przy placu zabaw. Wśród sprzedawców znajdą się producenci miodów, pieczywa, żywności ekologicznej i swojskich przysmaków. Będzie można także skorzystać z porad profesjonalnego dietetyka.


Zachęcamy zwiedzających do przyniesienia własnych kocy, rozłożenia ich na polanie w centrum Ogrodu i wspólnego biesiadowania na trawie.

 


 
dymek.jpg Zapraszamy do udziału w konkursie!  wtorek, 23 sierpnia 2016 11:00

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie w ramach wydarzenia "Warszawa jest trendy".

Nagrodą jest nocne zwiedzanie Warszawskiego ZOO w towarzystwie Dyrektora - dr Andrzeja G. Kruszewicza. Wystarczy tylko dziś,czyli 25 lipca słuchać Radia RMF MAXXX. Konkurs startuje po 15.00. Bądźcie czujni!

 

 

 


 
dymek.jpg Wygraliśmy!!!  poniedziałek, 22 sierpnia 2016 12:44

Wczorajszy piknik na rzecz goryli, połączony z licytacją dzieł pędzla szympansicy Lucy uznajemy za niezwykle udany. Zabawa była przednia, pogoda dopisała, a pełna emocji licytacja przyniosła zadowalający efekt.


Przypominamy też, że cały czas możecie wesprzeć akcję ratowania goryli. Oto numer konta, na które można wpłacać pieniądze. Konieczny dopisek "Na goryle" Fundacja Wspierania Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego PANDA
69 1600 1068 0003 0102 0003 7001  


  

 

 

 

 


 
dymek.jpg Walczymy o goryle!  piątek, 19 sierpnia 2016 14:31

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na piknik "Walczymy o Goryle" (trawnik przy placu zabaw; 11.30 - 15.00).
Głównym punktem imprezy będzie licytacja obrazów naszej szympansicy Lucy. Cały dochód przeznaczymy na ratowanie afrykańskiej populacji goryli w Republice Demokratycznej Konga! Zapraszamy do udziału!
Wszyscy, którzy tego dnia odwiedzą nas w przebraniu goryla będą mogli wejść do ZOO bez biletu. Liczymy, że zechcą wesprzeć finansowo naszą akcję i wrzucą coś do szkatuły. Za najbardziej atrakcyjne przebranie - nagroda!!!

             

 

           


 
dymek.jpg Bezpieczne dzieci w ZOO  piątek, 12 sierpnia 2016 10:09

Nawet najlepszemu rodzicowi może się zdarzyć się zgubienie własnego dziecka. Nie jest to szczególnie trudne w miejscach ciekawych, atrakcyjnych i tłumnie odwiedzanych przez tysiące rodzin, jakim bez wątpienia jest Warszawski Ogród Zoologiczny. Mnóstwo atrakcji, jakie oferuje ZOO odwraca naszą uwagę, a zafascynowany czymś maluch w mgnieniu oka może zniknąć z pola widzenia opiekuna. Już nie raz zdarzyło się, że zapłakane, zgubione dziecko szukało pomocy u naszych pracowników, ale nie potrafiło przypomnieć sobie numeru do rodziców czy nawet własnego adresu.

Dlatego też zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw tego typu sytuacjom i zminimalizować ich przykre konsekwencje. Przygotowaliśmy dla naszych Gości wygodne opaski, które każdy rodzic lub opiekun będzie mógł założyć na rękę dziecka i wpisać na niej numer swojego telefonu. Jeśli maluch oddali się niespodziewanie i będzie szukał pomocy, każda dorosła osoba bez problemu będzie mogła skontaktować się z jego opiekunem i błyskawicznie pomóc w odzyskaniu „zguby”.

Opaski z krótkim komunikatem, zarówno w języku polskim jak i angielskim, oraz miejscem na wpisanie swego numeru telefonu znajdują się u bileterów i panów z ochrony przy obu wejściach do Ogrodu. Każdy z chętnych może otrzymać taką „bransoletkę” za darmo, umieścić ją na rączce dziecka i bezstresowo zająć się podziwianiem mieszkańców naszego ZOO.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
ZOO czynne jest w godz.  9:00-18:00 Dzieci do lat 12 mogą zwiedzać ZOO tylko pod opieką dorosłych!                                 Kasy zamykane są godzinę wcześniej.
Normalny - 26 zł. Ulgowy - 16 zł. Ulgowy z KMW - 14 zł
Rodzinny (2+1) tylko z KW - 50 zł.
Roczny imienny - 70 zł. Roczny imienny ulgowy - 52 zł.
Zobacz więcej>>
BIP ZOO WAW PL

 

Projekt i wykonanie: Vr24.pl - Wirtualne wycieczki