Nowinki
dymek.jpg Konkurs na imię dla jaka!  piątek, 28 października 2016 07:38

 

Regulamin konkursu „Jak ci na imię, jaku?”

(dalej „Konkurs”)

 

1. 1. Organizatorem konkursu jest Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie, z siedzibą przy ul. Ratuszowej 1/3; 03-461 Warszawa; Dział Dydaktyczno - Popularyzatorski (dalej „Miejskie ZOO”)

2. Konkurs adresowany jest głównie do dzieci w wieku 3-16 lat. Uczestnikiem konkursu może być wymienione z imienia i nazwiska dziecko. Uczestnikiem konkursu może być także  grupa przedszkolna lub klasa szkolna. W tym ostatnim przypadku uczestnikiem i zwycięzcą konkursu jest oznaczona grupa przedszkolna lub klasa. Oznaczenie obejmuje wskazaną przez opiekuna nazwę (np. rok i cyfra porządkowa klasy: 1A, 2C etc. oraz nazwę przedszkola lub szkoły).

3. Przedmiotem konkursu jest propozycja imienia dla małego jaka – samczyka urodzonego 9.10.2016. Imię powinno zaczynać się na literę „H”.

4. Terminarz konkursu:

- Czas trwania: 31.10.2016 – 30.11.2016

- Rozstrzygnięcie konkursu: 01.12.2016

5. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 1 imię. Dotyczy to także grupy przedszkolnej lub klasy szkolnej.

7. Karteczkę z propozycją imienia należy wrzucić do skrzynki umieszczonej przy wybiegu jaków.

8. Na odwrocie każdej karteczki należy umieścić swoje dane: imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy, adres email., oraz zgodę opiekuna prawnego na przetwarzanie danych osobowych (Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych osoby niepełnoletniej, której jestem opiekunem prawnym w celu realizacji konkursu przez Miejskie ZOO w Warszawie. Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem). W przypadku grupy przedszkolnej lub klasy szkolnej należy wskazać jej oznaczenie, telefon kontaktowy do opiekuna (lub jednostki), adres e-mail opiekuna (lub jednostki).

 9. Po rozstrzygnięciu konkursu i wyłonieniu zwycięzcy wszystkie karteczki z propozycjami, które nie „wygrały” i z danymi osobowymi zostaną oficjalnie zniszczone.

10. Propozycję imienia wybierze Jury powołane spośród pracowników Miejskiego ZOO, w tym opiekun małego jaka:

- zastępca dyrektora ZOO – Katarzyna Myszkorowska,

- kierownik działu dydaktyczno-popularyzatorskiego - Agata Borucka,

- brygadzista sekcji zwierząt kopytnych – Adam Banaszek

- opiekun jaków

 11. Nagroda:

- Zwiedzanie z przewodnikiem Miejskiego ZOO dla zwycięzcy, jego opiekunów prawnych i rodzeństwa (maksymalnie 7 osób) oraz wizyta u jaka i spotkanie z jego opiekunem,

- Jeśli zwycięży propozycja złożona przez grupę przedszkolną lub szkolną, wycieczkę wygrywa grupa przedszkolna lub klasa wraz z opiekunem grupy lub klasy (np. nauczycielem). W przypadku gdy grupa przedszkolna lub klasa ma zgodnie z odrębnymi przepisami więcej opiekunów  (ze względu na wielkość grupy), nagroda dotyczy także dodatkowych opiekunów.

12. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu konkursu i przyznawania nagród  zostaną umieszczone na stronie internetowej Miejskiego ZOO (www.zoo.waw.pl) oraz na fanpage’u Miejskiego ZOO na serwisie facebooku  na stronie ww.facebook.com

13. Miejskie ZOO ma prawo do publikacji propozycji imion jaka na stronie internetowej i fanpage’u Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego oraz w publikacjach związanych z konkursem.

14. Dane osobowe

Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) przekazywanych przez uczestników Konkursu, zakres których wskazany został w pkt. 7 jest Miejski Ogród Zoologiczny z siedzibą w Warszawie, ul. Ratuszowa 1/3, 03-461 Warszawa.

15. Dane osobowe podane przez uczestników Konkursu będą przetwarzane wyłącznie przez  administratora danych osobowych w celu realizacji Konkursu, w tym w celu przekazania nagrody i informacji o rozstrzygnięciu Konkursu. Podanie danych ma charakter dobrowolny. lecz jest niezbędne do udziału w Konkursie i jego realizacji. Zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

16. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie lub jego odwołania w dowolnym momencie.

 Osoby odpowiedzialne za kontakt z mediami i wszelkie informacje dotyczące konkursu:

Agata Borucka t.: 695-386-694,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ewa Ziółkowska t: 508-989-887, (22)619-56-28;  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

17.

 


 
dymek.jpg Fotorelacja ze Świeta Dyni  wtorek, 25 października 2016 10:57

Święto Dyni już za nami! Mimo niesprzyjającej pogody chętnych do wspólnego rzeźbienia i degustacji zupy dyniowej nie zabrakło.

     


 
dymek.jpg Zapraszamy na Święto Dyni  wtorek, 18 października 2016 14:30

Z uwagi na zapowiadany na sobotę deszcz, Święto Dyni w naszym ZOO będziemy obchodzić w Słoniarni. W programie warsztaty rzeźbienia w dyni, dla wszystkich chętnych miska gorącej zupy dyniowej. Zaczynamy o 12.00 Każdy, kto przyniesie wyrzeźbioną dynię do udekorowania naszego Ogrodu wchodzi do ZOO na bilet ulgowy!!!


 
dymek.jpg Kończymy zbiórkę orzechów  czwartek, 13 października 2016 08:57

Informujemy, że kończymy już akcję zbiórki orzechów dla naszych podopiecznych. Podobnie jak w przypadku żołędzi akcja spotkała się z dużym odzewem i obecnie mamy już spore zapasy. Dziękujemy za aktywność!


 
dymek.jpg Można już zobaczyć płaszczki!  piątek, 07 października 2016 13:31

W zamian za rekina dostaliśmy z Sosto ZOO 4 raje omańskie (Rhinoptera jayakari); po krótkiej kwarantannie zostały przeniesione do zbiornika ekspozycyjnego i można je już oglądać!

     


 
dymek.jpg Wyjazd rekina  piątek, 07 października 2016 12:56

We wtorek 4 października nasze ZOO pożegnało rekina. Tawrosz piaskowy wyjechał do Sosto, jednego z węgierskich ogrodów zoologicznych, gdzie oczekiwała go piękna samica. W zamian dostaliśmy 4 płaszczki - raje omańskie. Na zdjęciach przedstawiamy wyławianie rekina przez węgierską ekipę, a na ostatnim zdjęciu - tawrosz w nowym domu, z partnerką.

       

 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
ZOO czynne jest w godz.  9:00-17:00 Dzieci do lat 12 mogą zwiedzać ZOO tylko pod opieką dorosłych!                                 Kasy zamykane są godzinę wcześniej.
Normalny - 25 zł. Ulgowy - 15 zł. Ulgowy z KMW - 13 zł
Rodzinny (2+1) tylko z KW - 50 zł.
Roczny imienny - 70 zł. Roczny imienny ulgowy - 52 zł.
Zobacz więcej>>
BIP ZOO WAW PL

 

Projekt i wykonanie: Vr24.pl - Wirtualne wycieczki